Giuliano'dan taraftara övgü

Fenerbahçe'nin kiralık olarak kadrosuna katmak için görüşmelere başlayarak İstanbul'a getirdiği Brezilyalı orta saha oyuncusu Giuliano Victor De Paula, sarı-lacivertli taraftarların önüne çıkmak için sabırsızlandığını söyledi.

FBTV'ye açıklamalarda bulunan Giuliano, taraftarların kendisine gösterdiği ilgiden memnuniyet duyduğunu belirterek, "Buraya geldiğim ilk andan itibaren gösterilen ilgiden dolayı çok mutluyum. Burada benden bekleneni vermeye çalışacağım. Umarım burada çok mutlu olurum ve takımla beraber kupalar kazanırız." diye konuştu.

Fenerbahçe taraftarının kendisini heyecanlandırdığını aktaran 27 yaşındaki futbolcu, "Fenerbahçe taraftarının benim hakkımda söylediği sözleri duydum ve çok mutlu oldum. Beni izlemek için çok heyecanlı olduklarını biliyorum. Aynı heyecan benim için de geçerli. Sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum. Bu heyecan da güzel bir birliktelik ortaya koyacaktır." ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertlilerin güçlü bir takım olduğuna değinen Giuliano, "Takımda tanıdığım isimler var. Josef deSouza da yakın arkadaşım. Gerçekten güçlü bir takımız ve büyük oyuncularımız var. Ben de onlarla aynı takımla olacağım için mutluyum." şeklinde görüş belirtti.

Giuliano Victor De Paula, açıklamasını Türkçe olarak "En büyük Fenerbahçe." diyerek tamamladı.

Yorumlar ( 0 )

Diğer Haberler

Copyright © 2018 - Habervitrini

Adres:Turan Güneş Bul.
36/12 Yıldız/Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 443 06 50

E-Posta: info@Habervitrini.com