FETÖ'cü milli kaleciyi bakın kim yakalattı?

Ömer Çatkıç spordaki himmetin organizatörü çıktı!

FETÖ'ye yönelik yürütülen soruşturma kapsamında örgüt ile bağlantılı futbolcular tek tek deşifre edildi. ByLock yazışmalarının deşifresinden sonra eski milli kaleci Ömer Çatkıç'ın da ByLock kullanıcısı olduğu tespit edildi.

İstanbul Organize Suçlar ile Mücadele Şube ekipleri sabah saatlerinde Çatkıç'ın Göktürk'deki evine operasyon düzenledi. Çatkıç gözaltına alınırken, cep telefonu ve bilgisayarlarına el konuldu.

ByLock'çu olduğu tespit edilen Çatkıç'ın adının Başakşehirli eski futbolcu Bekir İrtegün'ün ifadesinde de geçtiği ortaya çıktı.

İFADESİNDE SÖYLEDİ

Akşam Gazetesi itirafçı olan İrtegün'ün savcıya FETÖ ile bağlantılı spor dünyasını sarsacak isimler verdiğini manşetinden duyurmuştu. Serbest bırakılan İrtegün'ün ifadelerinin ardından savcılığın düğmeye bastığı belirtildi.

Çatkıç'ın ByLock üzerinden spor camiasında himmet toplantılarını organize ettiği iddia edildi. Emniyet tarafından ByLock kullanıcılarına yönelik incelemelerin devam ettiği FETÖ ile bağlantılı spor ve sanat camiasından yeni isimlerin de ByLock soruşturmasında ortaya çıkacağı kaydedildi. (Akşam)

 

 

Yorumlar ( 0 )

Diğer Haberler

Copyright © 2018 - Habervitrini

Adres:Turan Güneş Bul.
36/12 Yıldız/Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 443 06 50

E-Posta: info@Habervitrini.com