İşte Vatan Şaşmaz'ın oğlunun ismi

2017’nin Ağustos ayında Filiz Aker tarafından silahlı saldırı sonucu öldürülen 43 yaşındaki ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı, önceki gün bebeğini dünyaya getirdi. Vatan Şaşmaz, oğlunun isminin ‘Asil’ olmasını istemişti. Yasemin Adalı ise bebeğine verdiği isimle herkesi şaşırttı

YASEMİN ADALI DOĞUM YAPTI

Vatan Şaşmaz'ın oğlu doğdu! Yasemin Adalı, önceki gün doğum yaptı. Merak edilen en büyük konu ise Ağustos ayında Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz'ın oğlunun ismi oldu.

ADI 'ASİL VATAN ŞAŞMAZ' OLDU

Ünlü sunucunun büyük sabırsızlıkla beklediği oğluna 'Asil Vatan Şaşmaz' adının verildiği öğrenildi.

"BABA OLMAK İSTİYORUM"

43 yaşında yaşamını yitiren sunucu, daha önce verdiği bir röportajda; "Baba olmayı çok istiyorum. Çocuk kararı olmasaydı evlenmez, beraber yaşamaya devam ederdim. Ben de, eşim de evlilik meraklısı insanlar değiliz. Önemli olan aile olabilmek" açıklamasını yapmıştı.

EN SON BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Geçtiğimiz aylarda bir cenaze töreninde görüntülenen Yasemin Adalı, eşi Vatan Şaşmaz'ın ölümünden sonra ilk kez ortaya çıkmıştı.

VATAN ŞAŞMAZ NASIL ÖLDÜRÜLDÜ?

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, eski manken Filiz Aker tarafından 4 el ateş edilerek öldürüldü. 5 yıldızlı otelde gerçekleşen cinayetin ardından Filiz Aker ise intihar etti.

SEVENLERİ YASA BOĞULMUŞTU

Olay 27 Ağustos'ta Beşiktaş'ta bulunan 5 yıldızlı lüks bir otel odasında meydana gelmişti. Beşiktaş'taki lüks bir otelin odasında ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz, eski Manken Filiz Aker tarafından 4 el ateş edilerek öldürüldü. 5 yıldızlı otel odasında gerçekleşen cinayet sonrasında Aker, intihar etti. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı inceleme sonrasında Vatan Şaşmaz'ın ve Filiz Aker'in hayatını kaybettiği öğrenildi. Vatan Şaşmaz'ın ölümünden sonra tüm sanat camiası yasa boğulmuştu.

KIRMIZI REÇETELİ İLAÇLAR ÇIKMIŞTI

Vatan Şaşmaz'ı öldürüp ardından da intihar eden eski mankenin otopsisi tamamlandığında Filiz Aker'in kanında alkol ve kırmızı reçete ile satılan psikiyatri ilaçlarına rastlanmıştı. Vatan Şaşmaz cinayetinin ardından Filiz Aker'in psikolojisinin bozuk olduğu ve psikiyatri ilaçları kullandığı iddia ediliyordu.

Yorumlar ( 0 )

Diğer Haberler

Copyright © 2018 - Habervitrini

Adres:Turan Güneş Bul.
36/12 Yıldız/Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 443 06 50

E-Posta: info@Habervitrini.com