TBMM'de sığınak girişi masanın altında kaldı

TBMM Genel Sekreterliği, tavan tadilatı sırasında yapılan kapsamlı değişiklik nedeniyle tartışma yaratan, genel kurul salonunun arkasındaki odaları basına açtı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in cep telefonu ile çekip görüntülerini önceki gün basına dağıttığı yeni odalar, basın mensuplarına gezdirildi.

Gazete Habertürk'ten Arif Akdoğan'ın haberine göre, TBMM Başkanvekillerinin kullandığı odaların kavaslara tahsis edildiği görüldü. Daha önce kavasların kullandığı oda da TBMM Başkanvekillerinin yeni odası oldu. Odada bulunan ve sığınağa inen merdivenler ise kapatıldı.

 SIĞINAK GİRİŞİNİN ÜZERİNE MAKAM MASASI KONULDU

Tartışmanın odak noktasındaki sığınak girişinin üzerine makam masası konuldu. Milletvekilleri, sığınağa artık sadece genel kurulun içinde, stenografların yanında bulunan merdivenlerden inerek girebilecek. Bu giriş de çok dar olduğu, milletvekillerinin acil bir durumda buradan geçiş yapamayacağı gerekçesiyle eleştirilere neden oldu. Başkanlık divanının arkasında tek bir tuvalet bulunması da tartışma yarattı.

Yorumlar ( 1 )

12.1.2018 16:14

MASRAF

CHP ne kadar masraf yapıldığını değil, TBMM de rant hırsızlığının yapıldığını odaların gasp edildiğini tartışıyor yahu ülkeyi parsellemişler Millet Meclisini Parsellemişler çok mu , itirafta ettiler İstanbul'a ihanet ettik diye.

Diğer Haberler

Copyright © 2018 - Habervitrini

Adres:Turan Güneş Bul.
36/12 Yıldız/Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 443 06 50

E-Posta: info@Habervitrini.com