Sedat Peker, ÖSO'ya arazi araçları yolladı

Daha önce Afrin operasyonuna katılan Özgür Suriye Ordusu'na çelik yelek gönderen Sedat Peker, bugün de ÖSO'ya 4X4 arazi araçları yolladı.

Sedat Peker, Türk Silahlı Kuvvetleri'yle birlikte Afrin operasyonuna katılan ÖSO'ya arazi şartlarına uygun araç gönderdi. Peker, konuyla ilgili Instagram hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

"Kıymetli dostlarım, Özgür Suriye Ordusu'ndaki kardeşlerimize arazi araçları desteğimizin ilk bölümünün yola çıkışının kandil gününe denk gelmesinden dolayı dünyamda ruhsal olarak ayrı bir huzur buldum. Tüm İslam aleminin Regaib kandilini kutluyorum. Bu kutsal günün zalimlere hainlere mağlubiyet, onurlu ve şerefli insanlara galibiyet getirmesini Allah'tan diliyorum."

Yorumlar ( 2 )

23.3.2018 13:42

ÖSO

Haramdan kazanan PEKER, Suriye' nin pkk sı olan ÖSO ya yardım ve yataklık etmesi onun mayasından ;i ABD de YPG teröre örgütüne yardım ve yataklık ediyor farkı yok.!

22.3.2018 23:54

ŞOV

Regaip kandili üç ayların başlangıcıdır halk arasında üç aylar olarak bilinen aylar ile Kur’an-ı Kerim’de geçen haram aylardır Zilkade, Zilhicce, Muharrem ve Recep aylarında savaş yapmak yasak olduğu için bu aylar haram aylar = el-eşhuru’l-hurum olarak adlandırılmıştır PEKER demek ki müslüman değil dini akidesi bozuk şımarık şovmen miş.

Diğer Haberler

Copyright © 2018 - Habervitrini

Adres:Turan Güneş Bul.
36/12 Yıldız/Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 443 06 50

E-Posta: info@Habervitrini.com