Ordu'yu selden önce fahişeler basmış

Selle boğuşan Ordu'yu selden önce Fahişeler basmış..

Ordu'da fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 20 kişiden 16'sı tutuklandı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerince, Altınordu ilçesinde 6 Ağustos'ta fuhşa teşvik ve aracılık edenlere yönelik gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan 5'i yabancı uyruklu 20 kişinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

16 KİŞİ TUTUKLANDI

Ordu Adliyesisevk edilenlen bu kişilerden 16'sı, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı, 4'ü ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Ordu'nun Altınordu ilçesinde düzenlenen fuhuş operasyonunda 20 zanlı gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerince, fuhşa teşvik ve aracılık ettikleri, imkan sağladıkları öne sürülen şüphelilerin adreslerine eş zamanlı operasyon düzenlendi. Çevik kuvvet polislerinin de destek verdiği operasyonda 5'i yabancı uyruklu 20 şüpheli gözaltına alındı, 10'u yabancı 15 mağdur kadın emniyete götürüldü. Zanlıların adreslerinde yapılan aramalarda yaklaşık 100 bin lira ele geçirildi. Gözaltındaki 20 şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor, 10 yabancı uyruklu kadının sınır dışı edileceği öğrenildi.

Yorumlar ( 1 )

10.8.2018 22:41

YOLA DEVAM

Muktedir mitinglere başladı Ey Gümüşhane Ordu' ya Rize'ye Elmalı'ya ne yaptıysak size de yapıyoruz durmak yok bu müteahhitlerle yatırımlara yola devam bu yolda mağdurlar gazi, ölen şehittir yahu diyor.!

Diğer Haberler

Copyright © 2018 - Habervitrini

Adres:Turan Güneş Bul.
36/12 Yıldız/Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 443 06 50

E-Posta: info@Habervitrini.com