Kılıçdaroğlu ABD-Türkiye gerilimine ilişkin yorum yaptı

Türkiye'nin dış politikada yanlış olduğunu savunan CHP Lideri, Türkiye-ABD geriliminde kaybedenin Türkiye olacağını söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Habertürk Gazetesi Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir'in de aralarında bulunduğu gazetecilerin sorularını yanıtladı.

TÜRKİYE KAYBEDER

ABD Konsolosluğu çalışanlarının FETÖ ilişkisinin ortaya çıkmasından sonra başlatılan operasyon nedeniyle iki ülke arasında yaşanan gerilimi değerlendiren CHP Lideri, kaybedenin Türkiye olacağını söyledi.

DÖVİZ, BORSA...

Vizelerin kaldırılması kararının Türkiye'ye maliyetinin 50 milyar TL olacağını savunan Kılıçdaroğlu, "Dövizin yükselmesi var, borsanın maliyeti var. Zarar aslında Türkiye’ye. Ciddi zararlarımız var." diye konuştu.

Yorumlar ( 1 )

12.10.2017 19:29

YALAN MI?

ABD'NİN TÜRKİYE'DEN NE KAYBI OLACAK? ABD MÜTTEFİKİ, DOSTU OLMAYA CAN ATAN ÜLKE DOLU. ABD'YLE İYİ OLMAYA ÇALIŞAN ÜLKELER DE TÜRKİYE'YE TAVIRLI OLACAK VE ABD'NİN SÖZLERİNE UYACAK. ZARARI SADECE ABD'NDEN DEĞİL ONUNLA DOST-MÜTTEFİK OLAN ÜLKELERDEN DE EDECEĞİZ. DOĞRU, DÜRÜST ÇALIŞMAYAN, ÜLKEMİZİ İYİ İDARE EDEMEYENLERİN BAHANESİ. "DEĞERLİ YALNIZLIK." KUZEY KORE'YE BİLE DESTEK VEREN, ARKA ÇIKANLAR, YALNIZ BIRAKMAYANLAR VAR.

Diğer Haberler

Copyright © 2018 - Habervitrini

Adres:Turan Güneş Bul.
36/12 Yıldız/Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 443 06 50

E-Posta: info@Habervitrini.com