İşte teröristbaşı Gülen’in ini

Sabah gazetesi Gülen'in inine girdi

Pensilvanya’daki çiftlik 36 kamerayla taranıyor. Elebaşının yaşadığı panik, güvenlik önlemlerine de yansımış. Güvenlik odasına sadece çok güvendiği 4 kişi girebiliyor. Yatak odalarında bile kamera var. Fotoğrafları yorumlayan Hayati Küçük “Gülen’e bundan sonra Pensilvanya’da rahat uyku yok” dedi

TERÖRİSTBAŞI 36 KAMERA İLE KORUNUYOR
36 kamera ile korunan Teröristbaşı Gülen'in yaşam alanı, 24 saat özel bir ekip tarafından kayıt altına alınıyor. Sadece Gülen'in çok güvendiği 4 ismin girebildiği bu güvenlik odasına FETÖ üyeleri bile yaklaştırılmıyor. Güvenlik odasına cep telefonu ile girmek ise kesinlikle yasak.

FETULLAH GÜLEN'İN YATAK ODASI 24 SAAT KONTROL ALTINDA
Güvenlik kamerası görüntülerinin yansıtıldığı ekranda en başta Fetullah Gülen'in yatak odasının bulunduğu koridor yeralıyor. Sağ kolu Cevdet Türkyolu ile yanyana odalarda kalan Gülen'in odasının önünde bir dinlenme koltuğu görülüyor. Diğer 36 kamera ise "Göl yolu, Büyük Salon, Ön giriş, yeni bina" kamera açıları ile isimlendirilmiş.

GÖRÜNTÜLER FBI TARAFINDAN DA İZLENİYOR
Bu görüntüler sadece FETÖ'nün güvendiği isimler tarafından değil, FBI tarafından da 24 saat kayıt altına alınıyor. Bu güvenlik kamerası görüntüleri ile FETÖ'nün Pensilvanya'daki çiftliğine giren ve çıkan her isim FBI merkezi tarafından da kayıt altına alınıyor.GÜVENLİK ODASINDA 2 FBI GÖREVLİSİ BULUNUYOR
Güvenlik odasında 24 saat 2 FBI görevlisi bulunuyor. Ayrıca FBI helikopteri sık sık devriye görevi yürüterek çiftliğin havadan güvenliğini sağlıyor. Çifliğin etrafından geyikler geçtiği için tel örgü ile çevrilmesine izin verilmiyor. Bu yüzden çiftliğin güvenliği FETÖ üyesi sivil korumalar ve ağaçlara yerleştirilen güvenlik kameralarıyla sağlanıyor.

GÜVENLİK ODASINDAKİLER DOĞRUDAN GÜLEN İLE KONUŞABİLİYOR
Pensilvanya'daki görevlilerin hiçbiri Gülen ile doğrudan irtibat kuramazken, güvenlik odası görevlilerinin telefonla Fetullah Gülen ile irtibat kurması dikkat çekiyor. Çiftlikteki her konudan, önce Gülen'in sağ kolu Cevdet Türkyolu bilgilendirilirken, güvenlik odasındaki görevliler doğrudan Fetullah Gülen ile telefonla iletişime geçebiliyor.

GÜLEN, ODASINDAKİ EKRANDAN GÖRÜNTÜLERİ İZLİYOR
Teröristbaşı Gülen'in sohbet ettiği salon, birçok güvenlik kamerası tarafından izleniyor. Ayrıca Fetullah Gülen'in yatak odasında da bütün güvenlik kamerası görüntülerinin yansıtıldığı bir büyük ekran bulunuyor.


GÜVENLİK ODASININ BİLGİSİ OLMADAN KUŞ UÇMUYOR
Pensilvanya'daki FETÖ'nün karagahına gelen her isim günler öncesinden güvenlik odasına bildiriliyor. Bazı kripto isimler içerisi görünmeyen özel araçlarla direkt olarak çiftliğe alınırken, diğer FETÖ üyelerinin benzer güvenlik tedbirleriyle girişi sağlanıyor. Çiftliğe giriş ve çıkışların tamamı güvenlik odasının bilgisi dahilinde gerçekleşiyor.

ÇİFTLİĞE GİRENLERİN HERŞEYİ ELİNDEN ALINIYOR
Pensilvanya'daki çiftliğe girenlerin başta çantaları olmak üzere tüm elektronik aletleri ve cep telefonları güvenlikte elinden alınıyor. Kim olursa olsun cep telefonları ve bilgisayarları Pensilvanya'da bulundukları süre içerisinde kendilerine verilmiyor. Her misafir fotoğraf çekmemesi konusunda uyarılıyor. Kripto isimlerin ise yanlarından hiçbir çanta getirmemesi dikkat çekiyor.


YATAK ODALARINDA BİLE GÜVENLİK KAMERASI VAR
Çiftlikte hiçbir yatak odasında kilit bulunmaması dikkat çekerken, yatak odalarında bile güvenlik kamerası olduğu görülüyor. Bu nedenle birçok FETÖ üyesinin eşi ile birlikte Pensilvanya'ya gitmekten çekindiği belirtiliyor.

ÖRGÜT ÜYELERİNİN TÜM YAŞAM ALANI KONTROL ALTINDA
Pensilvanya'daki çiftlikteki tüm yaşam alanları güvenlik kamerası ile kontrol altında tutuluyor. Kuralları ihlal edenler çiftlik görevlileri tarafından uyarılırken, birbiri ile yan yana gelmemesi gereken isimlerin kameradan sürekli gözlem altında tutulduğu görülüyor.PENSİLVANYA'DA ARTIK RAHAT OTURAMAZ
FETÖ ile önemli bir mücadele veren Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı Hayati Küçük, Pensilvanya'dan ele geçirilen görüntüler hakkında şu yorumu yaptı: "Bu görüntüler bize şunu söylüyor. Artık teröristbaşına rahat uyku yok. Bundan sonra en yakınından bile korksun. Yıllardır can güvenliğinin korunduğu en mahrem yerlere kadar girilebiliyorsa artık gerisini kendileri düşünsün. Teröristbaşının en yakınında bu ihaneti artık içine sindiremeyen insanların olduğunu da biliyoruz. Sen gece gündüz vatana ihanet için kirli planlar kuracaksın. Dünyanın dört bir yanında ülken için kara propaganda yapacaksın. Ama ülkesini seven insanlar elleri kolları bağlı olarak bu ihanete seyirci kalacak öyle mi? Vatana ihanetin bir bedeli olmalı. Bu hain de eninde sonunda bu bedeli ödeyecek."

SABAH

Yorumlar ( 0 )

Diğer Haberler

Copyright © 2018 - Habervitrini

Adres:Turan Güneş Bul.
36/12 Yıldız/Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 443 06 50

E-Posta: info@Habervitrini.com