Erdoğan'dan Türkiye'yi karalayan Bahadır Erdem'e tepki

Türkiye'nin Ortadoğu devleti olduğunu söyleyen Prof. Erdem'e yüklenen Cumhurbaşkanı, "Senin her yerin profesör olsa ne yazar ya" dedi.

CNN Türk canlı yayınında ekrana gelen Türkiye'nin Gündemi programında İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Bahadır Erdem'in sözleri tartışmalara neden oldu.

"TÜRKİYE ORTADOĞU DEVLETİ OLDU"

Erdem, Türkiye'nin Batı'dan koparak artık bir Ortadoğu devleti olduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Valiler Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı, Prof. Erdem'in bu sözlerine değindi.

"SENİN HER YERİN PROF OLSA NE YAZAR YA"

Bahadır Erdem'e sert sözlerle tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Batı'dan tamamen kopmuş, Ortadoğu'ya sığınmış bir Türkiye var diyor. Bakıyorsun önünde de bir Prof yazıyor. Bunlar haddini bilmiyor. Senin her yerin profesör olsa ne yazar ya. Sen bir defa neyi konuştuğunu, Türkiye'nin bulunduğu konumu bilmeyecek kadar acizsiz.

 

BUNLARI İZLEYİNCE NEFRET EDİYORUM

Televizyonda bunları izleyince nefret ediyorum.

BUNLARDAN ÇIKAN ÖĞRENCİDEN HİÇBİR ŞEY OLMAZ

Bunlardan çıkan öğrenciden hiçbir şey olmaz. O öğrenciler, bu tür hocalardan da nefret ediyordur." diye konuştu.

FOTOĞRAF: İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Bahadır Erdem

Yorumlar ( 3 )

12.10.2017 22:18

BOŞVER.

SENİN HER YERİN CUMHURBAŞKANI AKP LİDERİ OLDU DA NE OLDUN? ABD'NİN TÜRK HALKINA VİZE VERMİYORUZ KARARI ÇIKARMASINA ENGEL OLABİLDİN Mİ? FRANSA CUMHURBAŞKANININ ON GÜNDE BİR TELEFONDA SİZİNLE GÖRÜŞMEYİ EZİYET GÖRDÜĞÜNÜ AÇIKLAMASI AĞRINIZA GİTMİYOR DA PROF. BEYİN BU KARARIN ÇIKMASINA, BATININ DOSTLUĞUNU, MÜTTEFİKLİĞİNİ KAYBETMEMİZE SİZİN SEBEP OLDUĞUNUZU SÖYLEMESİ Mİ ZORUNUZA GİTTİ?

12.10.2017 21:57

AĞRINA GİTMİŞ.

PROFESÖRLER TV PROGRAMLARINDA YAPTIKLARI HATALARINI, YANLIŞLARINI SÖYLEYİNCE AĞRINA GİTMİŞ. DOĞRULARI KONUŞAN PROFESÖRÜN NE ADAMLIĞI KALMIŞ NE PROFESÖRLÜĞÜ. BİZ TÜRK HALKI OLARAK SİZİN DİPLOMAYI DA GÖREMEDİK YA?

12.10.2017 19:31

BAŞ DANIŞMAN

Külliyede binlerce yüzlerce profesör baş danışmandan akıl alıyor, profesörü beğenmiyor bu ne kibirdir, kabahat sıradan danışmanın aklına muhtaç bilgisiz baş danışman ihdas etmesinden kaynaklanıyor, işi ehline vermemişsiniz.

Diğer Haberler

Copyright © 2018 - Habervitrini

Adres:Turan Güneş Bul.
36/12 Yıldız/Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 443 06 50

E-Posta: info@Habervitrini.com