Erdoğan'dan Devlet Bahçeli'nin erken seçim teklifine cevap!

Erdoğan'dan Bahçeli'nin erken seçim teklifine cevap!

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin erken seçim teklifine ilişkin açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yarın kendisiyle konuyu görüşeceğiz' dedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin erken seçim teklifine ilişkin açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yarın kendisiyle konuyu görüşeceğiz' dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 26 Ağustos'ta erken seçim yapılması çağrısında hükümet kanadından ilk yanıt Bekir Bozdağ ve Abdülhamit Gül'den geldi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin erken seçim açıklamasının sürpriz olup olmadığı sorusuna, "Ben de sizinle birlikte öğrendim. Konu, partinin yetkili organlarında değerlendirilir ve bir açıklama yapılır." dedi.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül de teklifin gerekli kurullarda değerlendirileceğini söyledi.

Öte yandan Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın erken seçim konusunda bir toplantı gerçekleştireceği öğrenildi.

 

Yorumlar ( 2 )

17.4.2018 14:58

EY BAHÇELİ

AKP ilkeli bir partidir asla erken seçim yapma gibi fütursuzluğu yoktur dermiş.!

17.4.2018 12:19

AFRİN

Hazır Afrin zaferi varken bu seçimi kazanırız diye fal tutup hayale kapılmışlar, ama bilmezler ki teröre yardım ve yataklık sebep ise Afrin sonuçtur orada PYD değil teröre yardım ve yataklık eden AKP ile ona Yenikapıda destek veren MHP yenilmiştir hani Afrin'e gidecektiniz ey korkaklar 23 nisan postallarını kamuflajlarını giyip Hatay'ın ötesine geçemediniz , tarih terör örgütlerinin kucağına oturup oy devşirenleri bu sayede iktidar olanları ve baraj korkusu olup bu ihanet gemisine binen salon ülkücüsü bozuntularının ihanetini unutmayacak 7 haziran seçimleri gibi millet düşmanlarına dersini verecektir.

Diğer Haberler

Copyright © 2018 - Habervitrini

Adres:Turan Güneş Bul.
36/12 Yıldız/Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 443 06 50

E-Posta: info@Habervitrini.com