Bahçeli'nin Erdoğan kararı Yunanlıları yasa boğdu

Bahçeli'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a veridği şartsız destek Yunanlları yasa boğdu... MHP'nin kararıyla birlikte 2019'da Erdoğan'dan kurtulma hesapları yapan Başta Yunanistan olmak üzere bütün Türk düşmanları resmen yıkıldı.

MHP Lideri'nin 2019 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek olacaklarını açıklaması Yunan basınında da geniş yer buldu.

 Yunanistan'da yayın yapan Ethnos Gazetesi yazarı Hristos Stasinopulos, Türk siyasetinde yaşanan gelişmeleri köşesine taşıdı.

 YUNAN MEMNUN DEĞİL
 
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasındaki milli itifakı değerlendiren Yunan yazar, MHP'nin yanlış bir adım attığını savundu.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar ( 1 )

11.1.2018 01:48

NE OLACAK

Terör örgütlerine açılım yapanların kapısında kapı kulluğu yapan MHP yoksa Yunanistan'ın işgal ettiği adalara çıkartma mı yapacak yoksa RTE bakanlar kurulu toplantısını o adalarda mı yapacak sevsinler sizin milliliğinizi mandacılar gibi yerlisiniz ama milli değilsiniz; milli olmak istiyorsanız FETO tarafından kandırılanların değil CHP li Kemal'in kayığına bineceksiniz Ayşe tatile çıkarken kayığı kaçırmayın.

Diğer Haberler

Copyright © 2018 - Habervitrini

Adres:Turan Güneş Bul.
36/12 Yıldız/Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 443 06 50

E-Posta: info@Habervitrini.com