Bahçeli'den Eren patlaması

Bahçeli: PKK'nın son teröristi kelepçelenmeden veya gömülmeden mücadeleden dönmek devlete haram, millete hakarettir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli teröre ilişkin yaptığı açıklamada, 'Boyunlarında efendilerinin tasma izi bulunan teröristleri her neredelerse, hangi delikte saklanıyorlarsa bulup tümden imha etmeliyiz. PKK'nın son teröristi kelepçelenmeden veya gömülmeden, son kanlı silah alınıp kırılmadan mücadeleden dönmek devlete haram, millete hakarettir' dedi.

MHP'nin resmi Twıtter adresinden yapılan açıklamada, Trabzon'nun Maçka İlçesi kırsalında dün 15 yaşındaki Eren Bülbül isimli gencin terörist kurşununu ile ölmesine ilişkin, "Eren bak milyonlar #ErenİyikiVarsın diyor. Mekanın cennet olsun şehidim" denildi. MHP'nin resmi Twıtter adresinde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de teröre ilişkin paylaştığı mesajlara yer verildi. Bahçeli mesajında, "Boyunlarında efendilerinin tasma izi bulunan teröristleri her neredelerse, hangi delikte saklanıyorlarsa bulup tümden imha etmeliyiz. PKK'nın son teröristi kelepçelenmeden veya gömülmeden, son kanlı silah alınıp kırılmadan mücadeleden dönmek devlete haram, millete hakarettir" dedi.

Yorumlar ( 2 )

12.8.2017 18:31

DESTEK

Terör örgütlerine yardım ve yataklık edip milletten özür dileyenlere destek olmak teröristlere hizmettir. Son terör yardakçısı kalana kadar bu savaş sürmeli Bahçeli köstek olmasın.!

12.8.2017 17:26

GEÇ BUNLARI.

ÜLKE BUGÜN BU HALDEYSE PKK'LILAR TRABZON MAÇKA'YA ULAŞIP ASKERLERİMİZİ, 15 YAŞINDAKİ GENCİMİZİ ÖLDÜRÜYORSA BUNA FIRSAT VERENLER ARASINDA SEN DE VARSIN. ZAMANINDA PKK İLE GÖRÜŞME YAPIYORLAR DİYE HDP VE CHP MEYDANLARDA HAYKIRIRKEN SEN, PKK İLE ANLAŞANLARIN YANINDA OLDUN. MHP'Yİ BİTİRDİN.

Diğer Haberler

Copyright © 2018 - Habervitrini

Adres:Turan Güneş Bul.
36/12 Yıldız/Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 443 06 50

E-Posta: info@Habervitrini.com