Bitcoin milyarderi ikizlerin serveti iki günde böyle eridi

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'e açtıkları davayla ünlü olan Winklevoss ikizleri, yalnızca birkaç günde kripto servetlerinden 600 milyon dolar kaybetti

Bitcoin ve diğer alternatif kripto paralar haftanın başından bu yana sürekli bir düşüş içerisinde. Bu süreçte Bitcoin'lerini elinde tutanların mağdur oldukları değer kaybı ise yüzde 34 civarında.

Bitcoin'in ani düşüşünden en çok etkilenenlerin başında ise 120.000 kadar Bitcoin'e sahip oldukları belirtilen Winklevoss ikizleri geliyor. İkizler, haftanın ilk günündeki kripto para piyasa hareketleri sonrasınra Bitcoin servetlerinin 600 milyon dolarının eriyip gittiğine şahit oldular.

 İŞTE İLK BİTCOİN MİLYARDERLERİ! ZUCKERBERG SAĞOLSUN...

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'e açtıkları davayla ünlü olan ve karşılığında 65 milyon dolarlık bir anlaşma yapan Winklevoss'lar, bu parayla o zamanlar tanesi 10 dolardan satılan Bitcoin almışlardı.

Winklevoss'ların kripto servetinin değeri geçtiğimiz aralık ayında 1,3 milyar dolar civarındaydı. Son piyasa hareketlerinden sonra ellerinde kalan ise 700 milyon dolar civarında.

Bitcoin, 1 Aralık'tan bu yana ilk kez bu hafta 10 bin doların altına düştü ve diğer kripto paralar da çift haneli değer kaybettiler.

Yorumlar ( 0 )

Diğer Haberler

Copyright © 2019 - Habervitrini

Adres:Turan Güneş Bul.
36/12 Yıldız/Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 443 06 50

E-Posta: info@Habervitrini.com