ABD'den vize kriziyle ilgili önemli karar

Türkiye ve ABD arasında yaşanan vize krizi ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. ABD'den bir heyetin vize krizinin çözümü için Türkiye'ye geleceği iddia edildi.

ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan bir heyet, vize kriziyle ilgili görüşmeler için önümüzdeki hafta Türkiye'ye gelecek. NTV'nin aktardığına göre, ABD Dışişleri Bakanlığı yetkililerinden edinilen bilgilere göre heyete Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Johnathan Cohen başkanlık edecek. Krizin çözümü için Türkiye'nin ABD'ye ortak bir komisyon kurulmasını teklif ettiği belirtildi.

KRİZ PERDE ARKASI

Ankara ile Washington ilişkileri tarihindeki en sıkıntılı dönemlerinden birinden geçerken patlak veren vize restleşmesinin arkasındaki detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Yorumlar ( 2 )

12.10.2017 11:27

KANLARINA İŞLEMİŞ.

BİZİM AKP HÜKÜMETİ İÇİN HERŞEY KOMİSYONLA HALLOLACAK. EN KÜÇÜK BİR SORUN OLDU MU "HEMEN KOMİSYON KURALIM. KOMİSYON OLUŞTURALIM." ÇALIŞMALARI DA AKP'LİLERİN İSTEDİĞİNİ YAPTIRMAYA KILIF UYDURUYOR DEMEK. BU GERÇEĞİ ARTIK HALKIMIZ DEĞİL BÜTÜN DÜNYA BİLİR OLDU. OLAYLARI BU RADDEYE GETİRMEMEYE HİÇ ÇABALARI OLMUYOR Kİ? HEP GERGİNLİK HEP ORTALIĞI KIZIŞTIRMA. SONRA DA "ABD'DEN BUNU BEKLEMİYORDUK. MÜTTEFİKİZ. KOMİSYON KURUP OLAYI ÇÖZÜME ULAŞTIRALIM." ABD HEYETİ "HADİ ORADAN. SİZİN BU KAÇINCI HATANIZ, KABAHATİNİZ. YAPIP, EDİP SONRA DOSTUZ, MÜTTEFİKİZ KOMİSYON KURUP OLAYI ÇÖZELİM. DİYORSUNUZ. SİZ BİZİMLE DALGA MI GEÇİYORSUNUZ?" DESELER KEŞKE.

12.10.2017 09:39

KONTROLLÜ VİZE

Kontrollü darbe projesinden, kontrollü vize şeytanlığı çıkardık ey halkım unutma bizi. Durmak yok yola devam, PYD ye YPG ye silah vermeye, taşeronluğa ve vizeye devam.!

Diğer Haberler

Copyright © 2018 - Habervitrini

Adres:Turan Güneş Bul.
36/12 Yıldız/Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 443 06 50

E-Posta: info@Habervitrini.com